Нов хит: Декорации со пампас трева
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Нов хит: Декорации со пампас трева

Со своите долги, бушави листови, пампас тревата стана нов хит во декорот на домот и украсувањето на сите прослави.

nov-hit-dekoracii-so-pampas-treva-001.jpg

Оваа мека и нежна билка потекнува од Јужна Америка, а ја има во три бои – белиа, сива и розова.

Одличен избор за сите кои сакаат да го заменат зеленилото, па дури и како самостојна декорација делува егзотично и привлечно.

Сите начини на кои можете да ја искористите пампас тревата за украсување:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечиња Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...
Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...

Најчитани неделава