Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото)

Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот летен тренд – розов, гумен ковчег.

rozovi-gumeni-kovchezi-nov-bizaren-leten-hit-foto-01.jpg

Досега плажите беа преполни со огромни гуми и душеци со облик на крофни, еднорози и фламинга, но сега му доаѓа крајот на овој тренд.

rozovi-gumeni-kovchezi-nov-bizaren-leten-hit-foto-02.jpg

Сега, најновиот летен аксесоар е голем, розов душек во форма на ковчег кој се затвора, а се очекува да ги преплави плажите.

rozovi-gumeni-kovchezi-nov-bizaren-leten-hit-foto-02 (1).jpg

Иако за некои е бизарен дизајн, многумина веднаш го посакаа за да можат на раат да се одморат додека пловат, а некои и направија шега на сметка на дизајнот.

https://twitter.com/kxthleen/status/1014504035934769154/photo/1

Што мислите вие за овој дизајн на душек?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе (фото) Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да купите (фото) Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...
Белгиски куќи со чуден дизајн (фото) Ако тоа е домот од нивните соништа Белгијците ќе го направат, без разлика колку ...