Уникатна перница за партнерот да ве гушка на раат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Уникатна перница за партнерот да ве гушка на раат

Овој уникатен изум спиењето во позицијата „лажичка“ ќе ви го направи вистинско задоволство.

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-01.jpg

Сите сме биле во таква позиција кога сакаме да прегрнеме некој што го сакаме при спиење и раката ни се здрвила затоа што била згмечена под перницата и не пристигало доволно крв до неа.

Сега, има решение за ова.

Перницата „Coodle pillow“ ќе ви овозможи на раат да го гушкате партнерот, а и тој вас. Таа е специјално дизајнирана за спиење во позицијата „лажичка“.

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-03.jpg

Концептот е едноставен, таа е заоблена како мост и под неа може да ја ставите раката. Комфорот е загарантиран за двете страни.

Во неа има специјална пена која ја држи цврсто и не дозволува врз раката да ја чувствувате целата тежина од главата на партнерот.

Како изгледа оваа перница:

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-06.jpg

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-05.jpg

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-04.jpg

unikatna-pernica-za-partnerot-da-ve-gushka-na-raat-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шолји со дрски пораки за несаканите гости во вашиот дом (фото) Дали некому не шега би му се заканиле дека сте ставиле отров во кафето или чајот...
Што сè можете да направите од старите шолји на баба кои фаќаат прашина? Сигурно имате барем една полица дома во која прашина фаќаат старите шолји за каф...
Сите сакаме барем еден „остави ме на раат“ џемпер Колку пати зимава сакавте да се изолирате од светот? Една девојка смислила топло...

Најчитани неделава