Дизајнери на кои креативноста им оди во насока за комфор на жените (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Дизајнери на кои креативноста им оди во насока за комфор на жените (фото)

Брич со продолжена рачка за да не мора да се наведнувате

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-09.jpg

Заоблени закачалки за облеката да не се лизга

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-10.jpg

Печати за веѓи кои ќе ви помогнат полесно да ги оформите

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-11.jpg

Удобни пешкири во облик на градник за одржување на сувост под градите

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-12.jpg

Држач за лак за нокти

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-13.jpg

Четка за коса со таен отвор за криење важни работи

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-14.jpg

Сунѓер за отстранување на бојата од четките за шминка

dizajneri-na-koi-kreativnosta-im-odi-vo-nasoka-za-komfor-na-zhenite-foto-15.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да купите (фото) Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...

Спонзорирани линкови: