Не пие алкохол, првпат се бакнала на филм: Факти кои не сте ги знаеле за Блејк Лајвли
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Не пие алкохол, првпат се бакнала на филм: Факти кои не сте ги знаеле за Блејк Лајвли

Најмногу се прослави со улогата во популарната серија Gossip Girl, а оттогаш има многу интересни улоги во различни филмови.

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-01.jpg

Нејзината љубов со сопругот е една од најпосакуваните во Холивуд и постојат многу причини зошто Блејк и Рајан се омилен славен пар.

Но, покрај нивната љубов и филмските достигнувања, многумина не се запознаени многу со животот на актерката.

Во продолжение прочитајте неколку интересни факти за неа:

Била на љубовен состанок во парови со Рајан, но тој не бил нејзиниот пар

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-02.jpg

Марта Стјуарт ѝ е идол, бидејќи е љубезна и ги поврзува луѓето еден со друг

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-03.jpg

Нејзиниот прв бакнеж бил пред камера, на снимање филм на 16 години

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-04.gif

Нејзиното прво куче се викало 405, бидејќи тоа било името на автопатот каде го нашла

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-05.jpg

Отворила вебсајт за луѓето низ Америка кои прават рачни изработки, но се затворил по 1 година

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-06.jpg

Била многу активна во средно училиште и била член на многу организации

ne-pie-alkohol-prvpat-se-baknala-na-film-fakti-koi-ne-ste-gi-znaele-za-blejk-lajvli-07.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерк... Биолошката ќерка на познатите актери живее и функционира по свои правила и од до...
13 факти за бракот на Анџелина Џоли и Бред Пит, кои можеби не ги знаев... Нивната врска, брак, па и развод ги полнеа и сè уште ги полнат медиумите. Тие бе...
Била неподнослива тин ѕвезда, го мрази Холивуд: 11 факти за Ванеса Пар... Никогаш не била мажена, но кружат гласини дека 45-годишната Французинка токму го...