Чуден однос со Мајкл Џексон, дрога: 10 мрачни факти за животот на Меколи Калкин
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Чуден однос со Мајкл Џексон, дрога: 10 мрачни факти за животот на Меколи Калкин

Откако се раздели со Мила Кунис си фати девојка што личи на неа

Малите слатки бринети изгледа му се слабост. По раскинувањето на 9-годишната врска со Кунис, Меколи бил комплетно уништен, па ова му било начин за утеха.

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-05.jpg

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-08.jpg

Мрази папараци

Тој е паметен и шеговит и навистина во текот на годините се бореше со зависноста од дрога, но ги мрази трач медиумите затоа што понекогаш јавуваат како „шмркал“ кокаин во јавен тоалет во Париз, додека тој всушност ја минал ноќта во Њујорк.

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-07.jpg

Шета навечер сам

Не му е комфорно кога е во фокусот на вниманието, а тоа се гледа и по неговиот израз на папарацо фотките.

Обожава да шета навечер, кога има мир и тишина, на страна од љубопитните погледи. Често носи очила за сонце за да не го препознаат.

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-12.jpg

Фотографија од него во домот на Мајкл Џексон

При претресот на домот на пејачот поради обвинувања за педофилија во плакарот кој бил „тајно место“ пронајдена е фотографија од Меколи.

Наводно таа била потпишана од Меколи со „Не ме оставај сам во куќата“ со фраза од филмот што го направи мега ѕвезда „Home Alone“, но многумина оваа ситуација ја протолкуваа поинаку.

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-03.jpg

Има нешто посебно во него, а тој го мрази вниманието

Неговата поранешна девојка Мила Кунис за него има изјавено: „Со него не можете да одите нормално по улица има нешто што фатално ги привлекува сите, фановите врескаат по него, не знаат како да реагираат на него“.

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-17.jpg

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-02.jpg

chuden-odnos-so-majkl-djekson-droga-10-mrachni-fakti-za-zhivotot-na-mekoli-kalkin-10.jpg

Прочитајте и Ѕвездата на „Сам дома“ проговори за контроверзното пријателство со Мајкл Џексон!

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

8 факти кои секоја девојка треба да ги знае за своето тело Опседнатост со килограмите, излегување до доцните часови, сончање по цел ден на ...
11 мрачни работи за Том Круз кои Кејти Холмс ги крие од нивната ќерка Откако фанови му праќаа фотографии од пораснатата Сури, Том изјави: „Престанете ...
10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава