12 причини зошто Кејт Мидлтон од старт не ѝ веруваше на Меган Маркл
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


12 причини зошто Кејт Мидлтон од старт не ѝ веруваше на Меган Маркл

Сомнителното минато на Меган и нереалноста на сценариото дека таа е само една скромна девојка која случајно го освоила принцот.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-01.jpg

Меган Маркл стана член на кралското семејство, но од самиот почеток работите помеѓу неа и Кејт Мидлтон не одеа како подмачкани.

Тие не изградија добар однос, иако на заедничките настани се насмеани. Имаше дури и гласини за сериозни конфликти помеѓу нив.

Зошто Кејт Мидлтон од старт не ѝ веруваше на Меган Маркл?

Меган е „аутсајдер“, односно не е една од нив и никогаш не била дел од тие општествени кругови.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-02.jpg

Сомнителното минато на Меган и нереалноста на сценариото дека таа е само една скромна девојка која случајно го освоила принцот, како и гласините дека Меган со години била опседната со британското кралско семејство.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-03.jpg

Таа не e од Велика Британија, нема британско наследство и е порасната во Лос Анџелес со многу либерални сфаќања.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-05.jpg

Била актерка, па логично има талент да глуми и во секојдневието.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-06.jpg

Лудата романса со Хари кој многу брзо јa запроси Меган, додека на Кејт за тоа ѝ беа потребни 10 години врска со Вилијам.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-07.jpg

Стратешки одбраните пријателства на Меган со цел да се искачува по социјалната скала.

12-prichini-zoshto-kejt-midlton-od-start-ne-i-veruvashe-na-megan-markl-08.jpg

Уште 6 причини на следната страна...Би можело да ве интересира:

14 причини зошто Холивуд треба да му даде втора шанса на Бен Афлек Иако се разведоа со Џенифер Гарнер тој не пропушта пригода да каже колку прекрас...
10 причини зошто Кијану Ривс е една од омилените холивудски ѕвезди Се вози со јавен превоз, се откажува од дел од заработувачката за доброто на одр...
Спореди се со личноста којашто беше вчера: 12-те животни правила на Џо... Џордан Питерсон е професор по клиничка психологија на Универзитетот во Торонто. ...