Сиромашно детство, секс сцени: 13 факти за Ана де Армас, новата Бонд девојка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


Сиромашно детство, секс сцени: 13 факти за Ана де Армас, новата Бонд девојка

31-годишната Ана де Армас пораснала без телефон и телевизор, но била одлучна по секоја цена да ги постигне своите актерски соништа и со 200 евра заминала од дома.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-01.jpg

Неодамна беше објавено дека Ана де Армас ќе биде новата Бонд девојка. 31-годишната кубанска актерка ќе му биде партнерка на Даниел Крег на филмското платно.

25-тиот филм за Бонд ќе биде објавен во април 2020 година.

Факти за Ана де Армас:

Пораснала во скромен дом во Хавана, Куба без телефон и телевизор.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-05.jpg

Се преселила во Шпанија само со 200 евра во џебот за да ги следи своите актерски соништа.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-03.jpg

„Чувствував дека сакам повеќе. Отсекогаш бев многу амбициозна и знаев дека сакам нешто друго“, изјави Ана за својата храбра одлука.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-04.jpg

„Не знаев дека 200 евра се ништо во другите земји, затоа што во Куба тоа беше многу. Тоа беше мојата заштеда од работата како актерка. Им кажав на родителите дека ќе се вратам кога ќе снемам пари, пари снемав по една седмица, но не се вратив и тоа ми беше најдобрата одлука во животот“, вели Ана.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-06.jpg

Таа во 2006 во Мадрид, наскоро по пристигнувањето, добила улога во ТВ серија.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-07.jpg

Во филмот „Hands of Steel“ Ана има снимано голем број разголени секси сцени, но и во многу други улоги нема проблем со голотијата.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-14.jpg

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-02.jpg

Ана сега живее во Калифорнија, вели дека води „мрзелив живот“ и постојано објавува селфи фотки во бикини.

siromashno-detstvo-seks-sceni-13-fakti-za-ana-de-armas-novata-bond-devojka-08.jpg

Уште 6 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

8 факти кои секоја девојка треба да ги знае за своето тело Опседнатост со килограмите, излегување до доцните часови, сончање по цел ден на ...
10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...