Се вљубил во Џенифер Гарнер додека бил со Џеј Ло: Детали како Бен Афлек раскина со Џеј Ло и се ожени со Гарнер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Се вљубил во Џенифер Гарнер додека бил со Џеј Ло: Детали како Бен Афлек раскина со Џеј Ло и се ожени со Гарнер

Кога се запознале Бен Афлек и Џенифер Гарнер, таа била мажена, а тој во врска со Џеј Ло... Таа се разведе, тој раскина свршувачка, беа највљубениот пар во Холивуд, ја изневери со дадилката. Сите детали за нивниот однос...

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-01.jpg

Бен Афлек и Џеј Ло периодов се на одмор во Сен Тропе, а на фотографиите оттаму постојано разменуваат нежности. И додека на некои им изгледаат навистина вљубено, други мислат дека нивната врска е шоу за медиумите.

Интересно е што парот се смири 19 години по раскинатата свршувачка.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-001.jpg

Како се одвиваа настанатите во тој период? Имаше ли љубовен триаголник? Како Бен Афлекс брзо по раскинатата свршувачка стапи во брак со Џенифер Гарнер, со која сега има 3 деца?

Факти за Бен Афлек и Џенифер Гарнер:

Бен и Гарнер се запознале на снимањето на филмот Pearl Harbor во 2000 година.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-02.jpg

Бен Афлек и Џенифер Гарнер две години подоцна повторно се сретнале на снимањето на филмот Daredevil, каде улогите им беа дека се вљубени еден во друг, но во реалноста биле само пријатели.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-04.jpg

Кратко по снимањето на Daredevil, Бен се сврши со својата тогашна девојка Џеј Ло и парот изгледаше навистина среќно.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-05.jpg

Сепак, почнаа да кружат гласини дека има нешто помеѓу Бен и Гарнер затоа што во шоуто Dinner for Five, каде гостуваа заедно, Гарнер изгледала навистина вљубено во Бен.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-08.jpg

Неколку месеци по чудната сцена од шоуто Dinner for Five, Гарнер објави дека се разведува со сопругот Скот Фоли, но и двајцата изјавија дека нема вмешаност на трета личност во одлуката за разделба.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-22.jpg

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-21.jpg

Во 2003 Бен и Гарнер минувале многу време заедно промовирајќи го Daredevil, а фановите уште во тој период ја забележувале хемијата меѓу нив.

se-vljubil-vo-djenifer-garner-dodeka-bil-so-djej-lo-detali-kako-ben-aflek-raskina-so-djej-lo-i-se-ozheni-so-garner-10.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Бил 5 години во брак: Факти за Ден Хортон, новото момче на Лејди Гага 37-годишниот сексапилен Ден Хортон го освои срцето на Гага, но кој е всушност то...
Денес би бил неговиот 77-ми роденден: 30 забавни факти за Џон Ленон Иако можеби ви е тешко да поверувате во ова, но постоело некое време кога рокенр...
14 причини зошто Холивуд треба да му даде втора шанса на Бен Афлек Иако се разведоа со Џенифер Гарнер тој не пропушта пригода да каже колку прекрас...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg