Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременоста
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременоста

Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече со цел да покаже како бременоста го менува женското тело.

nefiltrirana-fotka-od-goloto-telo-i-striite-na-ashley-graham-vo-bremenosta-1.jpg

Храбрата фотка, како што многу жени ја нарекоа, е преполна со стрии, а сепак е инспирација и поддршка за сите идни мајки кои минуваат низ истите промени.

Како изгледа телото во бременоста на најпознатиот плус-сајз модел Ешли Греам, без Фотошоп и филтри?

nefiltrirana-fotka-od-goloto-telo-i-striite-na-ashley-graham-vo-bremenosta-2.jpg

nefiltrirana-fotka-od-goloto-telo-i-striite-na-ashley-graham-vo-bremenosta-3.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детство... Криси Тајген е кралица на социјалните мрежи, како што многумина ја нарекуваат, и...
Што ќе ви послужи Меган Маркл ако отидете на чај во Кензингтонската па... Од вчера по социјалните мрежи се шири фотка со храна и чај, со тврдење дека токм...