Јелена Јованова со синот Јаков ужива покрај море во Хрватска

Јелена Јованова ужива на плажа со малиот Јаков, додека во далечина се гледа хрватскиот остров Брач.

jelena-jovanova-so-sinot-uzhiva-pokraj-more-vo-hrvatska-01.jpg

Јелена Јованова објави фотографија како со синот ужива во сончев ден на плажа во Хрватска, земјата од каде потекнува нејзиниот сопруг Стјепан Периќ и каде заедно живеат.

Нашата актерка не објавува многу фотографии со својот син Јаков, па оваа фотографија е вистинско освежување.

Таа со хрватскиот актер Стјепан се вљуби во 2013 година на филмски сет, во брак стапија во 2015, а се реализираа во улогата на родители во 2020 година.

View this post on Instagram

A post shared by Jelena Jovanova (@jelenajovanovaperic)

Јелена и малиот Јаков на плажа:

jelena-jovanova-so-sinot-jakov-uzhiva-pokraj-more-vo-hrvatska-002.jpgфото: Фејсбук Јелена Јованова

Прочитајте и Прва семејна фотка од Јелена Јованова и Стјепан Периќ - уживаат во улогата на родители на малиот Јаков

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Морничава фотка: Зошто не треба да ги оставате очилата во автомобилот кога е сончево? Пожарна служба од англиска област сподели фотка на која се гледа автомобил со из...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg