Хит мемиња кои ќе ве насмеат до солзи (и ќе ве натераат да кажете: Така е!)

Новороденчињата секогаш се најубавите бебиња за своите мајки, зарем не? Но, ајде малку да се пошегуваме на оваа тема и на уште 9 други.

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-01.jpg

Интересна фотографија во комбинација со забавен текст и имате незаборавно меме.

Такви е и оваа листа од BoredPanda, која слатко ќе ве насмее.

Хит мемиња:

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-08_copy.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-11.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-10.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-09.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-07.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-06.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-05.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-04.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-03.jpg

hit-meminja-koi-kje-ve-nasmeat-do-solzi-i-kje-ve-nateraat-da-kazhete-taka-e-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

3 вицеви што слатко ќе ве насмеат Марика, откако го изневерила Перо, му објаснила: „Беше мрак, јас легнав да спија...
Вицеви за Мујо и Хасо што ќе ве насмеат до солзи Речиси и да нема човек што некогаш не слушнал некој од вицевите за познатите Муј...
5 вицеви за брачни двојки што слатко ќе ве насмеат (и ќе ви го подобрат расположението) Во продолжение 5 вицеви што слатко ќе ве насмеат и кои ќе направат да ви тргне д...
5 (безобразни) вицеви за парови што со задоволство ќе им ги кажете пред избрано друштво (18+) Дали сте од оние луѓе што со задоволство сакаат да кажуваат вицеви на собиранкит...
8 ретро вицеви што ќе ве вратат во детството и слатко ќе ве насмеат Полицаец додека поправа автомобил на русокоса ѝ вели: „Се мачам“. Русокосата му ...
11 смешни мемиња во кои ќе се пронајдат сите Балканци - зелката е лек, турското кафе е светост Отвораме шише пиво со сè освен отворач, а родителите постојано нè обвинуваа/т за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg