Виц: Какви жени сака Трпе?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Виц: Какви жени сака Трпе?

vic-kakvi-zeni-saka-trpe-povekjeТрпе и Трпана имале секс цела вечер, па кога исцрпени легнале еден покрај друг, Трпана со тивок глас го прашува Трпе:

- Драги, а ти какви жени сакаш повеќе, убави или паметни?

Трпе се замислил ама брзо се сетил:

- Не Трпано, не сакам јас убави ни паметни, јас те сакам само тебе...

Би можело да ве интересира:

Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...
Момци споделуваат машки тајни за кои девојките воопшто немаат идеја Машките тајни се мистерија, нешто слично како чудовиштето од Лох Нес и се многу ...
Секојдневни работи кои повеќето мажи ги прават, а на жените им одат на... Многупати сме докажале дека мажите и жените се сосема различни, како да припаѓаа...