Виц: Малиот Перица е заљубен во наставничката
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Виц: Малиот Перица е заљубен во наставничката

Седи Перица во училиште и заљубено ја гледа младата наставничка. Неа и паднало малку незгодно, па го прашала:

vic-maliot-perica-e-zaljuben-vo-nastavnickata-01

- Перица, зошто цело време така ме гледаш?

Перица подготвено одговара:

- Па, јас ве сакам!

Наставничката поцрвенела од срам и брзо и остро го прекорила:

- Но, јас не сакам деца...

На тоа Перица и враќа:

- Нема врска, ќе внимаваме...

Би можело да ве интересира:

Виц на денот: Кога си најлошиот и најдобриот маж истовремено Мажот се буди мамурен. Отвора очи, а на масичката гледа чаша вода и два Аспирини...
10 вицеви што слатко ќе ве насмеат Врв на машката верност: Оженет е по трет пат, а ја има истата љубовница. Ве...
Најлудите нешта што мозокот ги прави кога е вклучен на „автопилот“ Иако нашите мозоци се многу моќни и развиени, некогаш се однесуваат како да имаа...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава