Девојка која нема пријателки, ги поканила своите мажи пријатели да бидат деверуши
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Девојка која нема пријателки, ги поканила своите мажи пријатели да бидат деверуши

devojka-koja-nema-prijatelki-gi-pokanila-svoite-mazi-prijateli-da-bidat-deverushi-01.jpg

Што би била секоја невеста без нејзината старосватица, а помодерно и без нејзините деверуши со кои ќе ги слави последните моменти од животот како „сингл“ девојка?

Но, 24-годишната Ребека од Бразил нема пријателки, па решила своите пријатели со кои заедно студира компјутерски инженеринг да ги покани да бидат нејзини „деверуши“ и со нив да ја прослави моминската вечер.

Еве како изгледала нивната забава:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Светот може да биде поубаво место, ако сакате да гледате на него позит... Се сеќавате ли како кога бевте мали се обидувавте да ги „пополните“ пукнатините ...
Девојка за пример: Преубавата Ани Дивиа е најмладата жена-пилот во све... Ани Дивиа е девојка од Индија на која ѝ се остварил детскиот сон да стане пилот....
13 знаци кои покажуваат дека залудно го трошите вашиот живот Што замислувавте да бидете кога ќе пораснете додека бевте мали? Астронаут, позна...