Комичар на бизарен начин ги копира аутфитите на славните
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Комичар на бизарен начин ги копира аутфитите на славните

Од Лејди Гага до Кајли Џенер, аутфитите на познатите овојпат во едно хумористично издание.

akter-gi-rekreira-autfitite-na-poznatite-na-humoristichen-nachin-foto-001.jpg

Актерот Том Ленк, познат по серијата „Buffy the Vampire Slayer“, постојано ја покажува својата хумористична страна.

41-годишниот актер стана уште покреативен откако започна со копирање на модерните аутфити на светските ѕвезди, но на уникатен и шеговит начин.

Том се инспирира од стајлинзите на ѕвездите на различни манифестации, шоуа и фотосесии и прави слични стајлинзи, но со работи што ги има во своето домаќинство и кои може да се купат за малку пари.

Само мал дел од неговите смешни рекреации:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 начини на кои мирисот влијае на нашата психа Дали сте знаеле дека зајакот има 100 милиони рецептори за мирис, кучето 220 мили...
Фрижидер и када? Најчудните работи што патниците се обиделе да ги внес... Многу патници низ светот мака мачат да внесат што е можно повеќе работи во патна...
Симптоми, вашето име: Топ 10 работи што не треба да ги гуглате Google е со сигурност најкористената алатка на модерното време. Обично таму дозн...