Жените од целиот свет одбраа – 20 најубави мажи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavac 20-02-2019


Жените од целиот свет одбраа – 20 најубави мажи

Во морето од натпревари и топ листи, секоја година жените си одбираат по неколку мажи кои им ги освоиле симпатиите со шармот, физичкиот изглед и успесите.

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-001.jpg

Оваа година, листата за 20 најубави мажи формирана онлајн, од 3 милиони интернет корисници ширум светот, изгледа вака:

Треванте Роудс, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-1.jpg

Тиен, пејач

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-2.jpg

Тони Махфуд, модел

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-3.jpg

Мичиел Хуисман, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-4.jpg

Марио Касас, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-5.jpg

Бариш Ардуч, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-6.jpg

Арон Тејлор-Џонсон, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-7.jpg

Чонгјук, пејач

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-8.jpg

Оскар Ајзак, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-9.jpg

Јенсен Еклс, актер

zenite-od-celiot-svet-odbraa-20-najubavi-mazi-10.jpg

Листата продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

За жените кои немаат идеја: Мажите откриваат какви подароци сакаат Дали и вие сте од оние жени кои немаат идеја за машки подароци и тоа им е најгол...
Изглед, семејство, минато: 9 работи од кои не треба да се срамите во ж... Во денешно време, луѓето се станати премногу зависни од мислењето на другите.&nb...
Искрени, одговорни и точно знаат што сакаат - кои се карактеристиките ... Што е неодоливо кај една жена? Некои ќе кажат насмевката, други очите, трети тел...