Низ илустрации: 9-те најголеми женски маки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019


Низ илустрации: 9-те најголеми женски маки

Илустраторка од Белгија толку реалистично ги црта и објаснува женските проблеми, што ќе имате чувство дека си гледате сцени од сопствениот живот.

niz-ilustracii-9te-najgolemi-zenski-maki-001.jpg

Хумористични, но неверојатно вистинити, до толку што секоја жена ќе се препознае:

niz-ilustracii-10te-najgolemi-zenski-maki-01.jpg

niz-ilustracii-10te-najgolemi-zenski-maki-02.jpg

niz-ilustracii-10te-najgolemi-zenski-maki-03.jpg

niz-ilustracii-10te-najgolemi-zenski-maki-05.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 сцени од реалноста што будат повеќе емоции од кој било филм Моментот кога ќе сфатиш дека e поважно да дадеш поддршка на пријател, отколку да...
Проблеми со кои се соочуваат само девојките со големи гради Жените кои не можат да се пофалат со големо деколте, им завидуваат на оние кои г...
Низ илустрации: Подготвени ли сте за нова доза есенски проблеми? Есента на многумина им е омилено годишно време, кога по жешките денови, конечно ...