Што не е во ред со нозете на девојчето? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Што не е во ред со нозете на девојчето? (фото)

Фотката од девојче со претерано слаби нозе ги загрижи сите кои ја видоа на социјалните мрежи – ќе сфатите ли што се случува?

shto-se-sluchuva-so-slabite-noze-na-devojcheto-foto-01.jpg

На социјалните мрежи вирално се шири фотка од мало девојче кое има претенки нозе и изгледа неприродно.

Фотката прво беше објавена на Твитер, а сите кои ја видоа признаваат дека биле збунети и загрижени за девојчето, сè додека не ги прочитале коментарите.

Всушност, станува збор за оптичка илузија – погледнете подобро и обидете се да сфатите:

shto-se-sluchuva-so-slabite-noze-na-devojcheto-foto-02.jpg

Ако уште не откривте како е можно ова, прочитајте на следната страна...Би можело да ве интересира:

20 работи кои треба да ги направите до крајот на летото Летото брзо поминува, па време е да станете од под клима и да го искористите мак...
Работи од кои треба да се ослободите пред новата година Сите сакаме новата година да ни почне среќно, успешно и мотивирано, а за таа цел...
Девојче позира на исто место секој пат пред да излезе од дома (видео) Малата Ела уште нема ниту 2 години наполнето, а веќе позира како професионалец. ...