„Сопругот ми испрати селфи од деловното патување и сега е сингл - што мислите зошто?“


„Сопругот ми испрати селфи од деловното патување и сега е сингл - што мислите зошто?“

Маж сам со фотки од хотел се издал дека ја изневерува сопругата. По што препознала таа дека има друга жена во приказната?

mazh-mi-mi-isprati-selfi-od-delovnoto-patuvanje-i-sega-e-singl-shto-mislite-zoshto-01.jpg

Жена на ТикТок сподели видео во кое прикажува какви селфи фотки ѝ испратил сопругот од неговото деловно патување.

Но, наместо да забележи колку тој е среќен или како е облечен на пример, таа забележала детали кои најверојатно посочуваат на неверство.

Корисничката потпишана како @shesough ги прашува своите пријатели на ТикТок дали и тие забележуваат нешто сомнително и дали можат да заклучат зошто нејзиниот сопруг сега е сингл...

@shesough

#caughtlacking

♬ It Wasn't Me - Shaggy

Дел од коментарите под видеото се: „Пресата за коса сигурно не е негова“, „Луѓе, гледате ли дека не носи бурма“...

По бројните коментари на сцената од хотелот жената во второ видео открива:

„Првата работа што ја забележав кога ми ги испрати овие фотографии се разбира беше пресата за коса, а втората работа што ја забележав е чантата на подот“.

@shesough

I think he’s lying he goes by the name pryze he will most likely be at the craps table somewhere in Biloxi at casino #update #pt2 #catchacheater

♬ It Wasn't Me - Shaggy

Потоа, таа се соочила со сопругот, но тој се правдал дека собата не е негова.

Таа му кажала: „Не ти верувам. Зошто би бил во туѓа соба и би правел селфи?“ и потоа расчистила со него.

Како би постапиле вие во ваква ситуација?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Имате повеќе време од што мислите: Сурови вистини со кои луѓето не сакаат да се соочат Очигледно, на луѓето им е полесно кога веруваат во работи кои не се вистина, бид...
За сите сингл девојки: 5 идеи за совршен соло состанок Девојки, нема потреба да очајувате ако сте сингл. Дотерајте се во омилената обле...
Науката тврди: Сосема е во ред да сме сами Се чини дека доаѓа крај на стигмата дека е подобро да сме во каква и да било врс...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg