2-годишна балерина е едно од најубавите девојчиња на Инстаграм


2-годишна балерина е едно од најубавите девојчиња на Инстаграм

Со руса коса и светли очиња, малата Халстон Блејк Фишер од САД е вистинска мала убавица.

2-godishna-balerina-e-edno-od-najubavite-devojchinja-na-instagram-01.jpg

Халстон Блејк Фишер е 2-годишна балерина од САД со повеќе од 608.000 следбеници на Инстаграм.

Нејзиното семејство е активно на социјалните мрежи и има Јутуб канал, па таа е ѕвезда уште од раѓање.

Нејзината мајка Медисон Никол Фишер е и актерка, а Халстон има уште две сестри близначки и брат.

Запознајте ја преслатката балерина:

Повеќе фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

21-годишна девојка од Чешка е опседната да изгледа како Барби Таа била прекрасно русокосо девојче кое ги обожавало своите барбики, но во еден ...
Сон за љубителите на кафе: Инстаграм профили кои треба да ги следите Инстаграм профилите се преплавени со фотки од вкусни кафиња кои изгледаат како в...
Од полничка девојка до бодибилдерка: Драстична трансформација на 31-годишна жена Со челична волја и посветеност, Скарлет со полничка девојка се претворила во бод...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg