„Да, но...“ – Трагикомични илустрации за лицемерието на човештвото

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Идеи за нежни, дискретни тетоважи кои ќе го задоволат вкусот и на најпребирливите (фото) Кога станува збор за тетоважи – или ги сакате или не. Сепак, тешко може да се од...
Уметник создава неверојатни ремек-дела користејќи машина за куцање (фото) Уметник и студент по архитектура со седиште во Велика Британија, Џејмс Кук ѝ дад...
Јапонска теорија – што кажува вашата крвна група за вас + љубовни комбинации според крвната група Додека луѓето со крвна група О и крвна група Б би биле одличен пар, луѓето со кр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg