Најубавите фотки од кучиња направени како за новогодишна честитка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 17-06-2019
Office Manager 17-06-2019


Најубавите фотки од кучиња направени како за новогодишна честитка

Како ние што уживаме во пријатната новогодишна атмосфера, така и милениците се радуваат.

najubavite-instagram-fotki-od-kuchinja-koi-se-raduvaat-na-praznichnata-magija-01.jpg

Иако можеби не ви е омилено кога ќе ви растурат некои новогодишни украси, сепак вие добро им враќате со слатко „тортурирање“ и празнична фото сесија.

Кучињата облечени во новогодишна облека, со новогодишни капи и очила, претворени во ирваси, спакувани како новогодишно подароче или замотани со сијалички се најслаткото нешто што можеме да го забележиме на Инстаграм и Пинтерест деновиве.

Сопствениците си играат со милениците и им прават фотки како новогодишни честитки - украдете некоја идеја:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да го прочитате говорот на телото на вашето домашно милениче? Веќе на сите ни е јасно што значи мавтањето со опашката кај кучињата или трепкањ...
Скоро како дома: ИКЕА во Италија ги прибира бездомните кучиња за да ги... Клиентите се воодушевени од овој потег на компанијата и ставаат фотки на социјал...
Како изгледа ресторанот што плаќа за да си играте со кучиња? Ова дефинитивно е работа од соништата на која не можете да не одите насмеани. Ов...