13 миленици кои одлично би се снашле во улога на човек (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


13 миленици кои одлично би се снашле во улога на човек (фото)

Многумина велат дека домашните миленичиња многу си личат со сопственикот, или барем се обидуваат...😃

20-milenici-koi-odlichno-bi-se-snashle-vo-uloga-na-chovek-foto-01.jpg

Милениците се во постојано друштво на своите сопственици и секој момент го поминуваат со нив, па многу од нив почнуваат и да ги имитираат.

Некои миленици ги имитираат фаците на сопствениците, други, нивните движења, трети – прават исти пози за сликање.

Во продолжение погледнете колку добро би се снашле овие миленици во улога на човек:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото на денот: Ново бебе во Скопје ЗОО „Денеска се роди првото бебе лемур оваа година и на шега го крстивме Младен“, ни...
25 фото докази дека на секое дете му е потребно милениче Иако многумина се скептици, сепак нема ништо поубаво од тоа кога ќе видите како ...
Фото упатство + сите детали кои треба да ги знаете за капењето на вашето куче Капењето направете го позитивно искуство за кучето, па нека биде забавно, а вие ...

Најчитани неделава