Кога животни ќе дојдат на неочекувана посета (фото)

Животните имаат моќ да ви ја разнежнат душата, посебно кога ќе ви се појават во природа неочекувано.

koga-zhivotni-kje-dojdat-na-neochekuvana-poseta-foto-01.jpg

Поврзување со природа и животни – има ли нешто поубаво?

Кога врапче ќе ви застане на рамо или глава, верверичка ќе ви се приближи наместо да бега, а мали срнички ви јадат од рака...

Најубавите моменти уловени на фотка:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Слатка бебе коза со нереално долги ушиња - дури се сопнува на нив (фото) Нејзините уши се долги 46 сантиметри и се веат на ветрот околу нејзиното слатко ...
8 животни кои изгледаат слатко и мирно, но можат да бидат многу опасни Елените, видрите и делфините можеби изгледаат како питоми суштества, но не треба...
Големи ајкули, делфини и китови – Какви животни живеат во морињата во Грција и каде можете да ги заб... Дали треба да кревате паника доколку забележите перка од ајкула во близина на Ро...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg