Луѓе споделуваат фотки: „Како реагира мојот миленик кога ненадејно ќе го бакнам?“


Луѓе споделуваат фотки: „Како реагира мојот миленик кога ненадејно ќе го бакнам?“

Од воодушевено маче што потоа се гали од сопственикот до куче кое како да се смее од среќа... Овие фотки се доказ зошто имањето миленик е бесценето.

lugje-spodeluvaat-fotki-kako-reagira-mojot-milenik-koga-nenadejno-kje-go-baknam-01.jpg

Дали го милувате вашиот миленик? Како реагира тој кога му покажувате емоции?

Луѓе на ТикТок споделуваат како реагирале нивните миленици кога тие ненадејно ги бакнуваат.

Сцените се полни љубов и го топат срцето.

„Како реагира мојот миленик кога ненадејно ќе го бакнам“ низ фотки:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бојата на крзното им го открива карактерот: 5 интересни факти за мачките Многу од нас, а особено оние кои ги имаат како домашни миленици, мислат дека зна...
Планинари, спасувачи – домашни миленици кои постигнале многу во животот Кога станува збор за достигнувања, веројатно прво помислувате на луѓе. Но неретк...
Шверц на слонова коска, ананас со петарди: Како луѓето ги убиваат слоновите? Трагедијата за бремената слоница која почина откако изеде ананас со петарди го з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg