Зрелите момци се подобри љубовници?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Зрелите момци се подобри љубовници?

podobri-ljubovniciЖените ги обожуваат зрелите момци. Според дадената анкета, иако срамежливо, сепак искрено жените проговорија на прашањето: кои се подобри љубовници...

 

 

– млади или зрели момци?

- Машките се како вино, што постари тоа подобри! Тие се дефинитивно подобри љубовници од помладите затоа што се sexy_couple1поискусни во однос на сексот и знаат како да задоволат жена. Но, со нив само имајте секс и поздравете се! Ништо повеќе од тоа – признаа две девојки кои говорат од искуство. И двете признаваат дека имаат врска со постар маж, само поради сексот и поради различниот и позадоволувачки начин на водење љубов. Разликата е во искуството која кај младите момци често отсуствува.

Но, што е проблемот тука? Кога ќе пројдете низ креветот каде што вашето место го имале еден куп партнерки, почнувате да се сомневате во вашата посебност и сексуална моќ и барате попис на сите девојки кои поминале оттука. Нормално, никогаш не може да ви биде сеедно, особено ако станува таа врска сериозна.

Жените не сакаат тек сега да ги учат своите партнери како се прави ТОА.

Кога треба некој почетник да го учат жени како се прави тоа, жените се чувствуваат како авто – школа. Тие очекуваат да бидат задоволени, а кога жената е задоволна – што реално е тешко да биде, тогаш мажот не само што ќе биде задоволен, него ќе биде служен за се што му паѓа на ум. Жените знаат како да се заблагодарат!
Како што жените сакаат позрели мажи, така и мажите, обично помладите посакуваат зрели жени. Постарите жени исто така се поискусни, не се срамат од своето тело и дефинитивно знаат што треба да прават.

Експериментирајте слободно!

Би можело да ве интересира:

10 заповеди на заедничкиот живот Секако, сè почнува со желба и возбуда, но за заедничкиот живот да биде пријатен ...
5 причини зошто жените бираат доминантни партнери Денес e тешко да се дефинираат улогите на мажите и жените во општеството, затоа ...
7 карактеристики кои треба да ги има мажот за да може да се справи со силна жена Да ја поддржува на патот до соништата и да биде горд на нејзината амбициозност, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg