2 секс пози за „пауза“ од филмскиот маратон


2 секс пози за „пауза“ од филмскиот маратон

Сега кога повеќето парови времето го поминуваат заедно дома, пред телевизор гледајќи серии и филмови, потребно е мало освежување.

2-seks-pozi-za-pauza-od-filmskiot-maraton-001.jpg

Двете секс пози се лесно изводливи во дневна и служат за мала секси пауза од филмскиот маратон.

Плус, идеални се за високи температури, бидејќи контактот на телата е сведен на минимум.

2-seks-pozi-za-pauza-od-filmskiot-maraton-1.jpg

2-seks-pozi-za-pauza-od-filmskiot-maraton-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...

Најчитани неделава