Илустрирана Камасутра: Различни секс пози за секој ден во месецот (18+)


Илустрирана Камасутра: Различни секс пози за секој ден во месецот (18+)

Модерната Камасутра е илустрирана и детална, па само треба да го седнете партнерот или партнерката и добро да ги излистате сите опции.

ilustrirana-kamasutra-razlicni-seks-pozi-za-sekoj-den-vo-mesecot-001.jpg

Има повеќе од 30 предлози кои можеби не ви текнало дека може да ги изведете, а ќе имаат фантастични резултати.

Одберете заедно и откријте нови видови на задоволства:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не мора да знаете сѐ: Совети за бракот од разведена жена Дадете му крилја да ги следи соништата и жалбите сведете ги на минимум... Дад...
Како да се биде среќен после разводот? 5 совети за успешна адаптација Разводот е еден од најстресните настани во животот на една личност, и крајната ф...
6 фази кои мора да ги преживее љубовната врска за да трае засекогаш Среќниот брак е нешто на коешто морате да работите. Важно е да знаете ...

Најчитани неделава