4 секс пози за паровите кои мислат дека веќе ништо не може да ги изненади (18+)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


4 секс пози за паровите кои мислат дека веќе ништо не може да ги изненади (18+)

Кога ќе помине експериментирањето во првите неколку месеци од врската, не мора да следи монотонија.

4-seks-pozi-na-parovite-koi-mislat-deka-vekje-nisto-ne-moze-da-gi-iznenadi-3.jpg

Овие 4 секс пози се за долгогодишни парови кои не се плашат да предложат нешто ново, а воедно се убедени дека веќе ништо не може да ги изненади во креветот.

Дозволете му на партнерот да ви го побие мислењето со следниве 4 пози:

4-seks-pozi-na-parovite-koi-mislat-deka-vekje-nisto-ne-moze-da-gi-iznenadi-1.jpg

4-seks-pozi-na-parovite-koi-mislat-deka-vekje-nisto-ne-moze-da-gi-iznenadi-2.jpg

4-seks-pozi-na-parovite-koi-mislat-deka-vekje-nisto-ne-moze-da-gi-iznenadi-3.jpg

4-seks-pozi-na-parovite-koi-mislat-deka-vekje-nisto-ne-moze-da-gi-iznenadi-4.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...

Најчитани неделава