Совршени за есен – 10 секс пози кои вреди да ги испробате доколку сте авантуристички настроени и во добра кондиција (18+)


Совршени за есен – 10 секс пози кои вреди да ги испробате доколку сте авантуристички настроени и во добра кондиција (18+)

Есента е како скроена за секс. Ниту премногу студена ниту премногу топла, со дождливи ноќи – практично совршена за останување дома и гужвање на чаршафите.

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen-01.jpg

Доколку сте авантуристички настроени и сметате дека сте во добра кондициска форма (или барем сакате да ја постигнете), ви ги предлагаме следните 10 секс пози.

Сликите совршено ги појаснуваат:

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (10).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (9).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (8).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (7).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (6).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (5).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (4).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (3).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (2).jpg

10-seksualni-polozbi-sovrsheni-za-esen (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
5 пози за оние кои се многу мрзеливи, но сепак сакаат секс (18+) Од секс позата „љубовна прегратка“ до позата „лажичка“, кои секс пози се совршен...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg