3 предлог секс пози кои жените ќе обожаваат да ги практикуваат (18+)


3 предлог секс пози кои жените ќе обожаваат да ги практикуваат (18+)

Ако немате нова идеја, а сакате да иницирате пожежок секс од вообичаено, на женската половина посебно ќе ѝ се допаднат идеите во продолжение.

3-predlog-seks-pozi-koi-zhenite-kje-obozhavaat-da-gi-praktikuvaat-18-01.jpg

Трите пози се создадени за стимулација на најважните точки, за жените да уживаат.

Покажете се во покреативно светло и пробајте:

3-novi-seks-pozi-koi-zenite-ke-obozavaat-da-gi-praktikuvaat-02.jpg

3-novi-seks-pozi-koi-zenite-ke-obozavaat-da-gi-praktikuvaat-03.jpg

3-novi-seks-pozi-koi-zenite-ke-obozavaat-da-gi-praktikuvaat-04.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
8 секс игри за кога ви е здодевно дома (18+) Од игра на контрола до ден за голотија, идеи како да ја вратите изгубената сексу...
3 секс пози за безбеден секс со маски (18+) Сега не е време за нов љубовен партнер, но доколку се одлучите за таков чекор, п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg