6 пози кои треба да ги пробате после подолга пауза од секс (18+)


6 пози кои треба да ги пробате после подолга пауза од секс (18+)

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-001.jpg

Понекогаш, намерно или ненамерно, од икс причини може да помине подолг период без секс во врската или бракот.

Ако сте решени дека немањето секс не сакате да ви премине во рутина, постојат 6 пози со кои може да се „вратите во форма.“

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-1.jpg

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-2.jpg

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-3.jpg

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-4.jpg

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-5.jpg

6-pozi-koi-treba-da-gi-probate-posle-podolga-pauza-od-seks-6.jpg

M. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Секс позата „орел“ носи најголема возбуда во спалната соба - како изгледа? Со мала варијација од мисионерската секс поза ја добивате позата „орел“. Не...
4 причини зошто некои луѓе плачат за време на секс Доколку плачете без тага, туку само поради интензивни емоции е во ред, но доколк...
8 причини зошто мажите се плашат од силни жени Силните жени може прават некои мажи да се чувствуваат несигурно и недоволно „мач...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg