8 жешки секс пози скроени за ладна есен – зачинете ја интимата со движења надвор од шаблонот (18+)


8 жешки секс пози скроени за ладна есен – зачинете ја интимата со движења надвор од шаблонот (18+)

Подготвени за нешто ново и возбудливо со кое ќе ја разгорите страста со партнерот? Можеби вашата сексуална енергија или либидото се на пониско ниво. Но, без грижа.

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen-01.jpg

Есента е совршена можност за нов почеток. Следните 8 пози ветуваат жешки моменти за ладните есенски денови и се претставуваат одлична можност за експериментирање за сите оние коишто сакаат да испробаат нови потези и пози:

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (8).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (7).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (6).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (5).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (4).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (3).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (2).jpg

8-zeshki-seks-pozi-skroeni-za-ladna-esen (1).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 пози за возбудлив секс, кој ќе ги задоволи и тие што се долго во врска (18+) Тој/таа ве познава целосно, па зошто да не се обидите со нешто ново што ќе ве вр...
Знаци дека сè уште не е време да имате заеднички буџет со партнерот Секоја врска има неколку важни фази – од првиот бакнеж и првото „Те сакам“, па с...
10 токсични навики во врските за кои сметаме дека се нормални Секоја врска е приказна сама за себе, но сепак нејзиниот исход најмногу зависи о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg