Liu Jo и Каролина Гочева со урбана фотосесија


Liu Jo и Каролина Гочева со урбана фотосесија

Соработката на Каролина Гочева со групацијата Магнетик продолжува со италијанскиот бренд Liu Jo. Летна фотосесија направена во една урбана средина во околината на архитектурата на МОБ во Скопје.

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-001.jpg

Liu Jo е бренд чија визија е мисија е истакнување на природната убавина на секоја жена и потенцирање на нејзината уникатност. Бренд кој ја истакнува индивидуалноста кај секоја девојка и жена преку препознатлив стил и вниманите на детали.

Првата комбинација се препознатливите Amazing Fit фармерки кои се заводливи и удобни. Материјалот и фитингот ги истакнуваат облините на секоја жена и девојка, нејзината посебност и заводливост.

Погледнете ги фотографиите од првиот дел од соработката за брендот Liu Jo со Каролина Гочева и уживајте.

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-1.jpg

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-2.jpg

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-3.jpg

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-4.jpg

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-5.jpg

liu-jo-i-karolina-goceva-so-urbana-fotosesija-6.jpg

За оваа фотосесија Магнетик соработува повторно со:
ФОТОГРАФИЈА // Јована Зука
ШМИНКА // Игор Марков
ФРИЗУРА // Џеси Костиќ

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги пос... До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...