Ново модно видео за брендот Liu Jo со Каролина Гочева


Ново модно видео за брендот Liu Jo со Каролина Гочева

Групацијата Магнетик и Vesta Production го снимија второто модно видео за италијанскиот бренд Liu Jo. Со тоа се заокружи модната приказна на Каролина Гочева и Магнетик за Liu Jo. Каролина Гочева повторно е во главна улога и овој пат блесна во лежерна и летна комбинација.

novo-modno-video-za-brendot-liu-jo-so-karolina-goceva-001.jpg

Видеото е една урбана приказна за жените и девојките кои го негуваат својот природен изглед. Сите оние кои се вљубуваат во едноставните работи кои ги истакнуваат нивните природни карактеристики.

Едно опуштено, летно доживување. Уживајте.

Би можело да ве интересира:

18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...
10 модни ситници кои прават секоја комбинација да изгледа скапо Модните додатоци честопати се клучни за тоа дали вашата комбинација ќе делува ск...
Фризури кои прават да изгледате старомодно Многу често девојките, независно колку убаво изгледаат, знаат да направат утка с...