Топли црвени џемпери - „љубов на прв поглед“ на секоја жена во зима
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Топли црвени џемпери - „љубов на прв поглед“ на секоја жена во зима

Топлите плетки се најголемата зимска љубов на жените кога температурите ќе паднат под нулата, а кога доаѓаат во црвена боја - тогаш се погодок кој без исклучок го освојува женското срце.

topli-crveni-dzemperi-ljubov-na-prv-pogled-na-sekoja-zena-vo-zima-001.jpg

Црвените џемпери, покрај тоа што имаат празнична нота, одговараат на секој стил и на секоја комбинација од темни и неутрални бои.

Меките џемпери во црвена боја добро одат со обичен пар фармерки, со дезенирани хулахопки доколку се со должина над колената, но и со кожени хеланки и високи чизми.

Издвоивме неколку модели на црвени џемпери кои секоја жена ќе ги посака за зима 2018:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...
Идеи како да ја носите омилената црна боја во лето (фото) Иако црната боја не важи за летна и многумина ја избегнуваат, сепак има и такви ...