Пролетни комбинации со класично, црно сако (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Пролетни комбинации со класично, црно сако (фото)

Црното сако е едно од оние парчиња кои можеме да ги носиме во текот на целата година.

proletni-kombinacii-so-klasicno-crno-sako-foto-001.jpg

Доволно е да го додадете над класичната бела кошула, црната ролка или лежерниот фустан и да ја трансформирате секоја модна комбинација.

Иако црната не е пролетна и весела боја, сепак црното сако може да додаде елеганција на комбинациите кои ги имате испланирано за потоплите денови.

Комбинирајте го со омилените фармерки, маички на кратки ракави, кошули, класични панталони, патики, кратки чизмички, фустани и сè останато што ќе ви падне на памет.

Како модерните девојки носат црно сако во пролет?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги пос... До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
8 парчиња облека кои се опасни по здравјето ако ги носите секој ден Не, тука не говориме за танга гаќичките, туку за парчиња облека кои голема е вер...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...