Стилски дует за пролет: Џинс + принт во риги
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Стилски дует за пролет: Џинс + принт во риги

Ригите се проверен трик со кој на софистициран начин ќе се истакнете по градските улици.

stilski-duet-za-prolet-jeans-print-vo-rigi-001.jpg

Тие се дел од нашиот гардеробер со години, а штом морнарската обична маичка толку добро одговара со фармерките, со потполно право можеме да го прогласиме овој моден дует за успешен.

Оваа пролет убавината се крие во едноставноста, па така, омилениот џинс совршено ќе одговара со минималистичките блузи и кошули во линии.

Во црно-бела, бело-црвена или пак шарена варијанта, ригите се носат секогаш и секаде.

Како тоа го прават жените со стил?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 стилски начини да носите фустан на ладно, а да не смрзнете Променливото време прави многу проблеми при изборот на облека, па токму затоа фу...
10 мали стилски тајни од Амал Клуни за изглед без грешка Сопругата на Џорџ Клуни, Амал, секогаш изгледа беспрекорно во секоја пригода и в...
Моден тренд за пролет 2019: Како да носите долги шорцеви? Долгите шорцеви повторно се враќаат во мода, па време е да „прочепкате“ во шкафч...