30 фустани од Инстаграм блогерки кои ќе им се допаднат на матурантките
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


30 фустани од Инстаграм блогерки кои ќе им се допаднат на матурантките

Колку што жените сакаат да се подготвуваат за свечености и елегантни настани, толку одбирањето на фустан знае да биде долг и тежок процес.

30-fustani-od-instagram-blogerki-koi-ke-im-se-dopadnat-na-maturantkite-001.jpg

Купувањето на готов фустан понекогаш е невозможно од разни причини, па честопати се одлучуваме за шиење по наша мерка.

Ако оваа пролет сте матурантка која сака да ги следи трендовите, сигурно веќе со недели скролате по Инстаграм и барате добри идеи за фустани.

Подолу во галеријата сумиравме 30 модели, помеѓу кои има по нешто за сечиј вкус.

Ваше е да разгледате и одберете:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на ...
Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото) За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки пре...
9 трендови кои конечно можеме да ги заборавиме Работите кои вчера беа тренд, денес се веќе демоде, и тоа ни се докажало безброј...

Најчитани неделава