18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона

Кога станува збор за елегантните пригоди омилена и е ретро нотата и гламурот на стариот Холивуд. Кога станува збор за секој ден Каролина е кежуал и шик.

18-instagram-dokazi-deka-karolina-gocheva-e-modna-ikona-01.jpg

Каролина Гочева веќе години наназад е дел од македонското естрадно небо, а сцената ѝ е „втор дом“.

На секој нејзин концерт сервира беспрекорни модни изданија полни елеганција и гламурозна нота како од стариот Холивуд, додека за секојдневните пригоди обожава кежуал изданија со фармерки и некое шик парче.

Заштитно лице е и на некои модни брендови, а кога и да ја видиме има направено моден погодок.

Инстаграм докази зошто Каролина со право можеме да ја наречеме наша модна икона:

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

View this post on Instagram

Зајдисонца 🌅 фото @lilika_phototemple

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Уште 9 фото докази на следната страна...Би можело да ве интересира:

Модна еволуција: Какви очила за сонце се носеле низ годините? Очилата за сонце веќе не служат само за нивната примарна функција да штитат од с...
6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвездите (фото) Таа со помош на мајка си се претвора во мини копија на ѕвездите, плус и самата м...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...