18 Инстаграм докази дека Каролина Гочева е модна икона

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Мала висина, „лоши“ нозе: Докази како облеката може да ви ги сокрие (или истакне) маните на телото Широк струк, мали гради, широки раменици се дел од работите кои славните дами ус...
2-годишно девојче од Скопје е мала модна икона на Инстаграм (фото) Доброосмислени аутфити и талент за позирање, запознајте ја малата Фрида од Скопј...
2-годишната Дариа од Пробиштип е мини модна икона на Инстаграм „Пред да ја имам Дариа многу сакав да се дотерувам и да експериментирам со несек...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg