Ништо не вели лето како совршен, бел фустан (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Ништо не вели лето како совршен, бел фустан (фото)

Nisto-ne-veli-leto-kako-sovrsen-bel-fustan-01.jpg

Време е за најубавите бели, летни фустани во кои апсолутно ќе заблескате. Фини, квалитетни, бели ткаенини во совршен контраст со добро исончан тен – зарем има нешто поедноставно и посекси за време на летниот период?

Одлично се надополнуваат со сламени чанти, а без разлика дали ќе се одлучите за куса, миди или макси варијанта, белиот фустан е најдобрата одлука кога станува збор за совршената, летна, модна комбинација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Време е за цветни фустани! Со првите сончеви зраци и мирис на пролет во воздухот, се појавува и желбата да ...
Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото) За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки пре...
10 начини како да ги носите дебелите топли марами (видео) Со доаѓањето на есента и ладните денови сите сакаме да имаме на себе нешто меко ...

Спонзорирани линкови: