Ништо не вели лето како совршен, бел фустан (фото)


Ништо не вели лето како совршен, бел фустан (фото)

Nisto-ne-veli-leto-kako-sovrsen-bel-fustan-01.jpg

Време е за најубавите бели, летни фустани во кои апсолутно ќе заблескате. Фини, квалитетни, бели ткаенини во совршен контраст со добро исончан тен – зарем има нешто поедноставно и посекси за време на летниот период?

Одлично се надополнуваат со сламени чанти, а без разлика дали ќе се одлучите за куса, миди или макси варијанта, белиот фустан е најдобрата одлука кога станува збор за совршената, летна, модна комбинација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото) За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки пре...
Кендал Џенер нема конкуренција: Кои се најплатените модели во светот? Иако ретко прифаќа ангажмани, младата ѕвезда на реалното шоу и годинава е неприк...
Кратка историја за чантите, симболот на слободата на жените Без разлика дали е мала или голема, еднобојна или шарена, плетена или кожна, со ...