3 бои на капути со кои може да експериментирате оваа есен и зима 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


3 бои на капути со кои може да експериментирате оваа есен и зима 2019

Класичниот капут е најдобриот начин да се стоплите кога температурите ќе паднат, но и да изгледате елегантно воедно.

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-001.jpg

Иако повеќето жени сакаат да играат на сигурно, па бираат црн или евентуално крем капут, сепак оваа есен и зима границите се поместуваат, барем кога се во прашање боите.

Ова се трите бои на капути и наметки со кои може да ги разиграте модните комбинации оваа студена сезона

Нијанси на сива

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-01.jpg

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-03.jpg

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-02.jpg

Светло розева

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-04.jpg

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-05.jpg

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-06.jpg

Жолти нијанси

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-07.jpg

3-boi-na-kaputi-so-koi-moze-da-eksperimentirate-ovaa-esen-i-zima-2019-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...
5 бои на лакови кои мора да ги имате ова лето Во пролет најмногу ги сакаме пастелните нијанси, но во летото тронот го заземаат...
3 ведри бои кои ќе ја обојат есента 2019 Есен 2019 изгледа ќе биде највеселата и најшарената досега, ако судиме по моднат...