Хулахопки со лош дезен и уште 7 работи кои ви додаваат години на изгледот


Хулахопки со лош дезен и уште 7 работи кои ви додаваат години на изгледот

Погрешен избор на накит или фармерки, може да направат голема разлика во вашиот изглед.

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-01.jpg

Од лошо избрани хулахопки до погрешен крој на фармерки, што ви додава години во изгледот?

Кои модни грешки ве претвораат во „тетка“ предвреме?

Хулахопки со лош дезен

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-09.jpg

Карирани сакоа или костими

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-08.jpg

Градници без интересни детали

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-07.jpg

Ретро кошули

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-06.jpg

Фармерки со крој кој не ви прилега на телото

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-05.jpg

Фустани кои визуелно ви додаваат килограми

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-03.jpg

Чевли на платформа

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-04.jpg

Накит со големи камења или пластични детали

hulahopki-so-losh-dezen-i-ushte-7-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-10.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
Коса прибрана со шнола и уште 8 работи кои ви додаваат години на изгледот Oд волуменозен ретро накит до шалови со чудни плетки, кои работи ви додаваат год...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg