Модни парчиња во кои ќе изгледате пофотогенично од вообичаено (фото)


Модни парчиња во кои ќе изгледате пофотогенично од вообичаено (фото)

Некои парчиња на фотографиите едноставно изгледаат подобро од останатите во плакарот.

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled-01.jpg

Секако, во голема мера зависи и од тоа како ја носите облеката, но овие 5 парчиња облека генерално ќе направат да изгледате многу фотогенично на фотките:

Фармерки со широки ногавици

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled (1).jpg

Миди здолниште со средна должина

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled (2).jpg

Широка кошула со неколку откопчани копчиња

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled (3).jpg

Тесна, кожена јакна

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled (4).jpg

Бело од глава до пети

5-modni-parcinja-za-pofotogenichen-izgled (5).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да изгледате убаво во кожна облека? Облеката од кожа е одраз на елеганција, гламур и луксуз. И добар стил, се разбир...
9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат...
9 парчиња женска облека кои на мажите им се привлечни На мажите често им се несфатливи некои трендови кои жените ги следат, но сепак п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg