Коса прибрана со шнола и уште 8 работи кои ви додаваат години на изгледот - Results from #1


Коса прибрана со шнола и уште 8 работи кои ви додаваат години на изгледот

Коса прибрана со шнола

Дефинитивно не изгледа тренди.

kosa-pribrana-so-shnola-i-ushte-8-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-07.jpg

Вреќести чанти

Изгледаат износено и даваат несреден изглед комплетно.

kosa-pribrana-so-shnola-i-ushte-8-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-08.jpg

Масивни брошеви

Малите брошеви се убав моден додаток, но масивните враќаат спомен на минати времиња.

kosa-pribrana-so-shnola-i-ushte-8-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-09.jpg

Волуменозен ретро накит

Некогаш накитот се сметал за луксуз и колку поголем, толку било подобро, но денес умереноста е клучна.

kosa-pribrana-so-shnola-i-ushte-8-raboti-koi-vi-dodavaat-godini-na-izgledot-10.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
6 работи во стајлингот на кои треба да заборавите оваа зима Транспарентни хулахопки – навистина нема потреба да гледаме голи нозе на 0°...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg