Пластичен накит и уште 6 работи кои ниту една Французинка не би ги носела
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Пластичен накит и уште 6 работи кои ниту една Французинка не би ги носела

Секогаш внимаваат да носат квалитетни чевли и уште неколку трикови поради кои Французинките секогаш изгледаат префинето.

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-01.jpg

Французинките се познати како префинети дами кои изгледот го приспособуваат соодветно на пригодата и не се робови на модните трендови по секоја цена.

Некои работи едноставно никогаш нe ги носат:

Пластичен накит

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-03.jpg

Тесен фустан за лежерни пригоди

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-04.jpg

Премногу светки

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-05.jpg

Многу шминка за дневни пригоди

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-06.jpg

Неквалитетни чанти

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-07.png

Чевли со лош квалитет и демоде изглед

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-08.jpg

Тренди работи по секоја цена, дури и кога не им прилегаат

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-09.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
5 работи кои ги носат самоуверените жени Тие знаат дека изгледаат добро, веруваат дека изгледаат добро и таков им е ставо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg