Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Пластичен накит и уште 6 работи кои ниту една Французинка не би ги носела

Секогаш внимаваат да носат квалитетни чевли и уште неколку трикови поради кои Французинките секогаш изгледаат префинето.

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-01.jpg

Французинките се познати како префинети дами кои изгледот го приспособуваат соодветно на пригодата и не се робови на модните трендови по секоја цена.

Некои работи едноставно никогаш нe ги носат:

Пластичен накит

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-03.jpg

Тесен фустан за лежерни пригоди

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-04.jpg

Премногу светки

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-05.jpg

Многу шминка за дневни пригоди

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-06.jpg

Неквалитетни чанти

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-07.png

Чевли со лош квалитет и демоде изглед

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-08.jpg

Тренди работи по секоја цена, дури и кога не им прилегаат

plastichen-nakit-i-ushte-6-raboti-koi-nitu-edna-francuzinka-ne-bi-gi-nosela-09.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Потполнки, светкави костими: 10 работи кои се топ на модна писта, но не и во секојдневието Модели со потполнки – тие даваат „правилна“ форма на рамениците, но можат визуел...
Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Избегнувајте блузи со широки ракави и уште 7 модни совети за девојки со пошироки раце и рамена Ракавите од тантела и блузите без прерамки во комбинација со впечатлив накит сек...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg