Носење бикини наопаку – трик што го користат познатите дами за визуелно поголеми гради (фото) - Results from #1


Носење бикини наопаку – трик што го користат познатите дами за визуелно поголеми гради (фото)

Врвките зад грбот врзете ги како вообичаено, но горните врвки врзете ги само преку едното рамо

nosenje-bikini-naopaku-trik-shto-go-koristat-poznatite-dami-za-vizuelno-pogolemi-gradi-foto-16.JPG

Горните врвки врзете ги како вообичаено, зад вратот, а долните врзете ги за горните преку рамото, како на фотографијата. На овој начин вашиот грб ќе биде гол – совршено за сончање

nosenje-bikini-naopaku-trik-shto-go-koristat-poznatite-dami-za-vizuelno-pogolemi-gradi-foto-15.JPG

Долните врвки врзете ги како вообичаено, а горните прекрстете ги напред, па врзете ги зад вратот

nosenje-bikini-naopaku-trik-shto-go-koristat-poznatite-dami-za-vizuelno-pogolemi-gradi-foto-14.JPG

Врзете ги горните врвки како вообичаено, а долните прекрстете ги под градите, па врзете ги зад грбот

nosenje-bikini-naopaku-trik-shto-go-koristat-poznatite-dami-za-vizuelno-pogolemi-gradi-foto-13.JPG

Долните врвки врзете ги како вообичаено, а долните прекрстете ги над градите и врзете ги зад грбот, како на фотографијата.

nosenje-bikini-naopaku-trik-shto-go-koristat-poznatite-dami-za-vizuelno-pogolemi-gradi-foto-12.JPG

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Блуза со машна: 16 начини на кои може да ја носите оваа пролет Доколку ви е во план да ја обновите гардеробата оваа сезона, а сакате да изгледа...
Гол долен дел од градите - бикини тренд за лето 2019 (фото) Неонски бикини или бикини со животински принт, но главен фокус е нетипичниот кро...
Хит бикините за лето 2018: Минималистички, со жица помеѓу градите Заборавете на класичните триаголници или обичните модели како градници, летово и...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg