5 работи кои ги носат самоуверените жени


5 работи кои ги носат самоуверените жени

Тие знаат дека изгледаат добро, веруваат дека изгледаат добро и таков им е ставот и чекорењето, па не е ниту чудно што можат да износат апсолутно сè.

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-01.jpg

Самоуверените девојки го облекуваат тоа што го сакаат, без разлика дали тоа ќе им се допадне на другите. Имаат став и знаат како да ги износат работите, секако во соодветна пригода.

Работи кои самоуверените жени без проблем ги носат:

Тесни фустани

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-02.jpg

Смели бои

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-03.jpg

Ултра куси парчиња

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-05.jpg

Чудни дизајни

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-04.jpg

Неутрална шминка

5-raboti-koi-samouverenite-zheni-gi-nosat-06.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg